Даринка з Буринщини тепер житиме в американській родині

Щодня тисячі дітей в інтернатах та дитячих будинках чекають, коли у них, нарешті, з’явиться сім’я.

Усиновлення визнане пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Україні, але це дуже тривала і клопітка процедура.

У зв’язку з цим, мало хто наважується на цей відповідальний крок, особливо у маленьких містечках.

Не часто трапляються випадки усиновлення і на Буринщині.

Однак за усиновленням маленької українки звернулась американська родина.

Керівник Буринського відділу ДРАЦС Лариса Дзюба взяла це питання під свій особистий контроль.

І громадянка США отримала необхідні документи, а маленька Даринка змогла швидко приєднатися до своєї нової сім’ї.

Завдяки небайдужості пані П. та оперативності працівників Сумської юстиції Даринка здобула сім’ю, повідомив офіційний сайт buryn-miskrada.gov.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.