Про що радилися керівники шкіл Буринщини

Відділом освіти Буринської районної державної адміністрації проведено нараду керівників закладів освіти району.

На ній були присутні голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко начальник відділу Буринської районної державної адміністрації Валентина Стасюк, представники Буринського районного центру зайнятості Наталія Летуча та Руслан Романенко.

На засіданні обговорено питання фінансування закладів освіти, забезпечення паливом, співпраці керівників освітніх закладів із Буринським центром зайнятості, підготовки до оздоровчої кампанії 2018 року, курсової перепідготовки і атестації педагогічних працівників, звітності перед центром зайнятості та профорієнтаційної роботи.

А також – про створення інклюзивно-ресурсних центрів, реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання та підготовку до державної підсумкової атестації.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.