Педагоги Буринщини активно долучилися до реалізації концепції НУШ

Під час тренінгів «Нова українська школа» для вчителів майбутніх першокласників, вони розглянули особливості всіх складових ранкової зустрічі, моделювали кожен з етапів, висловлювали власні ідеї.

Колективно сформулювали правила роботи в учнівському колективі. Створили образ сучасного учня.

За допомогою графічного організатора порівняли оновлені навчальні програми 2016 року з програмами НУШ.

Всі види роботи чергувалися з тайм-геймами.

У ході дискусії, визначились, чи потрібно реформувати школу.

Учасники тренінгів отримали позитивні враження та емоції.

Другий день тренінгу приніс учасникам не менш позитивні емоції. Колеги порадували мене творчим підходом до роботи.

Вони вчилися співпрацювати, об'єктивно і толерантно висловлювати зауваження, розробляти стратегії, інтегрувати, працювати колективно, креативно підходити до кожного завдання.

Всі отримані емоції вчителі записали у свої щоденники вражень.

Щиро вдячна всім моїм колегам за плідну працю та підтримку.

Про це на сторінці «БУРИНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 імені В.М. КРАВЧЕНКА» в facebook розповіла Надія Дзюба.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.