Про права дітей…

Кожна дитина повинна зростати у піклуванні та турботі, відчувати доброзичливе ставлення та свою необхідность. Ці чинники впливають на здоров’я, формування її особистості, моральних та етичних норм.

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації розглянуті питання щодо виконання батьківських обов’язків по вихованню дітей в сім’ях, які проживають на території Гвинтівської сільської ради, надання висновку до Буринського районного суду щодо позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Голова Буринської районної державної адміністрації Василь Бойко зауважив, що за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Комісія має тяжку місію – приймати досить складні рішення, адже за ними стоять життя людей та долі дітей. Особливо – це найважче, коли батьки ведуть аморальний спосіб життя та цим самим подають поганий приклад дітям...

Світлина Анастасії Герасименко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.