Школяр із Сумщини зустрівся із Президентом України Петром Порошенком

У Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут ім.Сікорського» Президент України Петро Порошенко зустрівся з обдарованою молоддю та молодими вченими. Він вручив премії за 11 робіт 23 вченим.

Він оглянув виставку, де були представлені наукові проекти.

Серед десяти школярів з усієї України, які взяли участь у зустрічі з Порошенком, був і учень шосткинської школи № 1, вихованець міської Станції юних техніків Роман Квітницький.

Юний шосткинець розповів Петру Порошенку про мендосинський двигун. Цим проектом Роман займається зі своїм наставником Валерієм Голишом, повідомив сайт shostka.info

Довідково: Мендосинський мотор – різновид малопотужного безколекторного електричного двигуна з ротором на магнітних підшипниках і живленням сонячною енергією.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.