Буринські поліцейські провели пізнавальний захід для дітей в місті БУРИНЬ…

ПОЛІЦІЯ СУМСЬКОЇ ОЛАСТІ повідомила:

«Інспектори сектору реагування патрульної поліції відділення поліцейської діяльності №1 (м. Буринь) ознайомили вихованців Буринського будинку мистецтв з роботою правоохоронців.

На початку поліцейські нагадали дітям правила особистої безпеки на дорозі та роз’яснили деякі правила дорожнього руху. Наголосили на використання сітлоповертаючих елементів на одязі в темний час доби. Окрім того зазначили, що пішоходи також несуть відповідальність за порушення ПДР.

Далі патрульні показали дітям свій службовий автомобіль, на якому вони несуть цілодобове чергування та екіпірування. Вихованці будинку мистецтв з цікавістю приміряли каски, бронежилети, розглядали авто та робили фото на згадку».

По території СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї: пошкоджено житловий будинок, автомобіль та магазин… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/12127-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-hatyly-z-riznykh-vydiv-zbroi-poshkodzheno-zhytlovyi-budynok-avtomobil-ta-mahazyn

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.