Виконавчий комітет БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ одноголосно прийняв рішення про відмову на території громади запровадження проєкту «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти (школах)»

18 січня 2024 року виконком Буринської міськради прийняв рішення «Про впровадження проекту «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти (школах)».

З документа випливає, що на території громади діють 14 навчальних закладів, які забезпечені тривожними кнопками (підписані відповідні договори із охоронною службою), у закладах встановлені камери відеоспостереження, у приміщеннях цілодобово працюють сторожі.

Станом на 16 січня 2024 року НЕЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ по управлінню освіти, молоді, спорту, культури та туризму БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ складає майже 29 млн гривень (виплата заробітної плати технічним працівникам шкіл, працівникам дошкільних закладів, харчування дітей, плата за електроенергію).

У зв’язку із цим виконком вирішив вважати на даним час недоцільним введення у навчальних закладах громади проєкту «Офіцер безпеки в закладах загальної середньої освіти (школах)», повідомив сайт http://dancor.sumy.ua/

Чоловік потрапив на недостатньо замерзлу кригу на водоймі, і… (відео) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/11545-cholovik-potrapyv-na-nedostatno-zamerzlu-kryhu-na-vodoimi-i-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.