Шановні школярі, студенти, вчителі, батьки Буринської громади!

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року, із Днем знань!

На жаль. це світле і радісне свято проходить у воєнний час, але головне – буде навчання, буде українська школа, українська освіта.

Щиро дякую нашим воїнам, завдяки мужності яких, наші діти подовжуватимуть вчитися. Герої мужньо стримують ворога, щоб наші діти вчили правдиву історію України.

Бажаю усім витримки, міцного здоров’я та мирного неба над головою! У цей складний час пам’ятаймо: наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє!

Сподіваюсь, що скоро у кожній школі України відбудеться урок, присвячений нашій Перемозі.

Все буде Україна!

З повагою

Андрій ГУСАК, голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.