У місті БУРИНЬ правоохоронці провели профілактичні заходи серед дітей

З метою попередження дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, ювенальні поліцейські запросили учнів початкових класів одного із ліцеїв м. Буринь до відділення поліції та поговорили про правила безпеки.

Правоохоронці роз’яснили школярам правила безпеки під час переходу вулиць, поспілкувались на тему протипожежної безпеки, нагадали про те, як поводити себе у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Звичайно ж, напередодні канікул обговорили і тему безпечної поведінки під час відпочинку поблизу водойм.

Окрім цього, ювенальні поліцейські звернули увагу дітей на поведінку у побуті та на ігрових майданчиках.

Разом з правоохоронцями вони розглянули приклади небезпечних ситуацій, вчились уникати їх і правильно поводити себе у разі їх виникнення, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

У смт ТЕРНИ, що в РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ, правоохоронці вручили призи школярам за перемогу в конкурсі малюнку… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/osvita/10135-u-smt-terny-shcho-v-romenskomu-rayoni-pravookhorontsi-vruchyly-pryzy-shkoliaram-za-peremohu-v-konkursi-maliunku

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.