За попередню добу найвищу захворюваність на коронавірус зафіксовано на Буринщині, Недригайлівщині, Путивльщині, Кролевеччині, Білопільщині, Сумському районі та містах Охтирка, Глухів і Суми…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі МЕДИЦИНА розповідав, що на Сумщині захворюваність на коронавірус зростає, а область перебуває в «червоній» зоні…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/medytsyna/7275-za-poperedniu-dobu-naivyshchu-zakhvoriuvanist-na-koronavirus-zafiksovano-na-burynshchyni-nedryhailivshchyni-trostianechchyni-sumskomu-raioni-ta-mistakh-romny-konotop-hlukhiv-ta-sumy

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 560 жителів (Білопільський р-н – 49, Буринський р-н – 19, Великописарівський р-н – 11, Глухів – 20, Глухівський р-н – 6, Конотоп – 8, Кролевецький р-н – 33, Лебедин – 5, Лебединський р-н – 1, Липоводолинський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 17, Охтирка – 43, Охтирський р-н – 12, Путивльський р-н – 24, Ромни – 16, Роменський р-н – 14, Суми – 226, Сумський р-н – 33, Тростянецький р-н – 10, Шосткинський р-н – 1, Ямпільський р-н – 11).

Таким чином, станом на сьогодні, 8 квітня 2021 року, в Сумській області зафіксовано *63118** випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 892 летальних випадки, з них за минулу добу – 11 (Буринський р-н – 1, Конотоп – 1, Лебединський р-н – 1, Охтирський р-н – 1, Ромни – 1, Роменський р-н – 1, Суми – 3, Сумський р-н – 2).

А від COVID-19 в Сумській області одужало 52217 хворих, з них за минулу добу – 366 (Великописарівський р-н – 2, Глухів – 18, Конотоп – 36, Лебедин – 29, Лебединський р-н – 14, Охтирка – 97, Охтирський р-н – 6, Путивльський р-н – 19, Ромни – 2, Роменський р-н – 2, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 50, Сумський р-н – 1, Тростянецький р-н – 2, Шостка – 58, Шосткинський р-н – 8, Ямпільський р-н – 21).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.