На Сумщині за попередню добу на коронавірус захворіли 136 жителів…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 136 жителів (Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 4, Конотоп – 6, Конотопський р-н – 15, Недригайлівський р-н – 3, Охтирка – 3, Путивльський р-н – 1, Суми – 79, Сумський р-н – 10, Тростянецький р-н – 8, Ямпільський р-н – 6).

Таким чином, станом на сьогодні, 24 лютого 2021 року, в Сумській області зафіксовано 47942 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 663 летальних випадки, з них за минулу добу – 3 у місті Суми.

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 45456 хворих, з них за минулу добу – 230 (Білопільський р-н – 5, Буринський р-н – 2, Глухів – 10, Глухівський р-н – 5, Конотоп – 35, Конотопський р-н – 3, Краснопільський р-н – 1, Кролевецький р-н – 8, Лебедин – 1, Липоводолинський р-н – 16, Охтирка – 20, Охтирський р-н – 2, Путивльський р-н – 3, Суми – 85, Сумський р-н – 16, Тростянецький р-н – 10, Шостка – 8).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.