На Сумщині за попередню добу найбільше жителів захворіли на коронавірус на Буринщині, Шостці та Сумах…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 134 жителів (Білопільський р-н – 4, Буринський р-н – 14, Лебедин – 4, Лебединський р-н – 1, Охтирка – 9, Охтирський р-н – 3, Ромни – 4, Роменський р-н – 3, Суми – 69, Сумський р-н – 4, Шостка –17 , Шосткинський р-н – 2)

Таким чином, станом на сьогодні, 21 лютого 2021 року, в Сумській області зафіксовано 47704 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 657 летальних випадки, з них за минулу добу – 2 (Суми – 1, Тростянецький р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 44977 хворих, з них за минулу добу – 39 (Білопільський р-н – 3, Лебедин – 10, Лебединський р-н – 3, Суми – 16, Сумський р-н – 2, Шостка – 4, Ямпільський р-н – 1).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.