На Буринщині за попередню добу зафіксовано 10 випадків захворювань на коронавірус – це один з найвищих показників на Сумщині…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 160 жителів (Білопільський р-н – 5, Буринський р-н – 10, Глухів– 1, Краснопільський р-н – 14, Лебедин – 2, Лебединський р-н – 3, Путивльський р-н – 2, Роменський р-н – 10, Суми – 97, Сумський р-н – 14, Ямпільський р-н – 2).

Таким чином, станом на сьогодні, 9 січня 2021 року, в Сумській області зафіксовано 42610 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 550 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

А від COVID–19 в Сумській області одужало 36911 хворих, з них за минулу добу – 458 (Глухів – 63, Глухівський р-н – 22, Конотоп – 14, Краснопільський р-н – 8, Кролевецький р-н – 54, Лебедин – 13, Лебединський р-н – 2, Охтирка – 64, Охтирський р-н – 1, Путивльський р-н – 1, Ромни – 70, Роменський р-н – 12, Середино-Будський р-н – 5, Суми – 105, Сумський р-н – 7, Тростянецький р-н – 4, Шостка – 9, Шосткинський р-н – 4).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.