За попередню добу найбільше випадків захворювань на коронавірус знову зафіксовано на Буринщині, містах Конотопі та Сумах…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 235 жителів (Буринський р-н – 17, Глухів– 5, Конотоп – 40, Конотопський р-н – 4, Кролевецький р-н – 3, Охтирка – 10, Охтирський р-н – 12, Ромни – 20, Роменський р-н – 3, Суми – 97, Сумський р-н –10, Тростянецький р-н –14).

Таким чином, станом на сьогодні, 8 січня 2021 року, в Сумській області зафіксовано 42450 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію.

За час пандемії на Сумщині було зафіксовано 550 летальних випадки, з них за минулу добу – 1 в Охтирському районі.

А від COVID–19 в Сумській області одужало 36453 хворих, з них за минулу добу – 473 (Білопільський р-н – 19, Великописарівський р-н – 7, Глухів – 52, Глухівський р-н – 17, Краснопільський р-н – 7, Кролевецький р-н – 44, Лебедин – 1, Лебединський р-н – 2, Липоводолинський р-н – 1, Недригайлівський р-н – 7 , Охтирка – 5, Охтирський р-н – 23, Ромни – 28, Роменський р-н – 46, Середино-Будський р-н – 1, Суми – 180, Сумський р-н – 25, Шостка – 4, Шосткинський р-н – 3, Ямпільський р-н – 1).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.