На Буринщині за попередню добу зафіксовано 22 випадки захворювань на коронавірус, більше тільки в Сумах, Конотопі та Шостці…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 358 жителів (Суми – 126, Шостка – 51, Конотоп – 29, Ромни – 9, Охтирка – 2, Глухів – 17, Лебедин – 7, Білопільський р-н – 5, Буринський р-н – 22, Глухівський р-н – 3, Конотопський р-н – 1, Краснопільський р-н – 7, Кролевецький – 11, Недригайлівський – 2, Охтирський р-н – 2, Роменський р-н – 1, Сумський р-н – 13, Тростянецький р-н – 4, Шосткинський р-н – 2).

Таким чином, станом на сьогодні, 23 грудня 2020 року, в Сумській області зафіксовано 39848 випадок захворювань на коронавірусну інфекцію.

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 513 летальних випадки, з них за минулу добу – 0.

Наразі від Covid–19 в Сумській області одужало 32324 хворих, з них за минулу добу – 180 (Суми – 75, Ромни – 17, Лебедин – 9, Білопільський р-н – 1, Буринський р-н – 24, Краснопільський р-н – 7, Лебединський р-н – 2, Роменський р-н – 32, Сумський р-н – 13).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.