Для КНП «Краснопільська лікарня» придбано 4 кисневі концентратори…

На Краснопільщині, що в Сумській області, з початку пандемії на короновірус захворіли 286 жителів…

Проте, окрім коронавірусної інфекції, нині існують й інші захворювання, при лікуванні яких використовується кисень.

Як повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці Юрій Яремчук, голова Краснопільської ОТГ, у рамках заходів, спрямованих на покращення надання медичної допомоги жителям Краснопільщини за кошти селищного бюджету для потреб КНП «Краснопільська лікарня» придбано 4 кисневі концентратори…

А це, безсумнівно, і є справжня турбота про людське здоров’я в Краснопільській об’єднаній територіальній громаді з боку її керівництва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.