Іван Рябоконь, голова с.Слобода: «Ви – запорука нашого здоров’я, низький уклін Вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце»

Дорогі лікарі, вітаю Вас з Міжнародним днем лікаря!

Ви – запорука нашого здоров’я, низький уклін Вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це – найголовніше.

Від щирого серця бажаю не тільки рятувати здоров'я людей, а й берегти своє.

Бажаю діяльності без перешкод, поваги, затребуваності, подяки оточуючих, особистого благополуччя та щастя, достатку і любові.

Бажаю, щоб навіть у найважчих ситуаціях завжди знаходився вихід і рішення будь-якої проблеми.

З повагою,

ІВАН РЯБОКОНЬ, голова с.Слобода.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.