У Конотопі померла медична працівниця…

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив доцент Конотопського інституту СумДУ Дмитро Власенко.

«Сьогодні у Конотопі зафіксована смерть від COVID-19 медичного працівника. Подробиць не даю. Це дуже сумно. Бережіть себе!» – написав він.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу Covid-19 підтвердили у 42 жителів Сумщини (м. Суми – 33, Конотоп – 2, Ромни – 1, Білопільський район – 1, Путивльський район – 1, Сумський район – 3).

За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 36 летальних випадків.

Достеменно ще не встановлено від чого померла медична сестра в Конотопі, якій було 55 років.

Інформацію про її смерть підтвердив головний лікар Конотопської центральної районної лікарні Василь Згонник.

За його словами, у жінки була двобічна пневмонія.

Чи був у неї коронавірус, на 14 годину сьогодні, 11 вересня 2020 року, ще не було відомо.

У лікарні ще не отримали результат ПЛР-тесту, передає «Суспільне».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.