У 6 хасидів, які приїхали до Умані, виявлено коронавірус…

В Умані у шістьох хасидів виявили коронавірус в результаті ПЛР-тестування, яке приїжджі прочани проходять в приватних клініках міста за свій рахунок.

Про це повідомив міський голова міста Умань Олександр Цебрій, передає PavlovskyNews.

«На сьогоднішній день, наскільки мені відомо у шести паломників виявлено коронавірус і далі вже працюють медики, відповідно до свого протоколу», - заявив він.

За його словами, в місцевій лікарні є тільки 14 місць для хворих Covid-19, а з таким діагнозом госпіталізовано вже 18 осіб. Тобто, для розміщення заражених довелося шукати додаткові можливості.

Також Олександр Цебрій зазначив, що зараз всі прийняті в Умані заходи дозволяють тримати ситуацію під контролем.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.