У Сумах, Кролевецькому, Недригайлівському, Охтирському, Сумському, Тростянецькому районах встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій затвердили рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

«Оновлені рівні епідімічної небезпеки в регіонах. Комісія затвердила 14 «червоних» рівнів небезпеки, 75 – «помаранчевих» і 106 – «жовтих». Зокрема, рівні епідемічної небезпеки затверджені в 14 областях нашої країни, це – Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька і Чернівецька, а також Київ», – повідомив на брифінгу головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

До слова, «жовтий» рівень епідемічної небезпеки на Сумщині встановлено у місті Суми та у Кролевецькому, Недригайлівському, Охтирському, Сумському, Тростянецькому районах…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.