10 смерть на Сумщині від ускладнень, викликаних коронавірусом…

10 серпня 2020 року в Ромнах померла жінка, у якої був підтверджений коронавірус…

Їй було 55 років.

«Пізнє звернення, на 4 день захворювання. Через 5 днів хвора померла. У неї були супутні стани: проблеми з серцево-судинною системою, діабет. Були проблеми з диханням», – повідомила у коментарі «Суспільному» епідеміолог Сумського обласного лабораторного центру Галина Христенко.

Це, до слова, вже десята смерть з початку епідемії на Сумщині від ускладнень, викликаних вірусом.

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid-19 підтвердили у 3 жителів міста Конотоп.

Зафіксувано один летальний випадок у місті Ромни.

Станом на сьогодні, 11 серпня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 702 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

Зауважимо, що від Covid-19 в області одужало 417 хворих, з них – 13 за минулу добу (м. Конотоп – 3, Конотопський районн – 1, Середино Будський район – 4, Роменський районн – 2, Краснопільський район – 3).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 242 випадки захворювання, у Сумському районі – 35, м. Охтирка – 62, Охтирський р-н – 13, м. Конотоп – 39, Конотопський район – 30, м. Кролевець – 37, Кролевецький район – 9, м. Шостка – 27, м. Тростянець – 35, Тростянецький район – 6, Роменський район – 10, Недригайлів – 23, Недригайлівський район – 16, м. Ромни – 29, Глухівський район – 6, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринський район – 1, м. Лебедин – 2, м. Білопілля – 5, Білопільський район – 19, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 2, Краснопільський р-н – 6, Велика Писарівка – 2, С-Будський р-н – 20, С. Буда - 1, Лебединський р-н – 1, Липова Долина – 1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.