Новий антирекорд на Сумщині: за попередню добу у 42 жителів підтверджено захворювання на коронавірус

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попердню добу Covid-19 підтвердили у 42 жителів Сумщини (м. Суми - 16, Сумський район - 1, Конотоп - 3, Шостка - 3, Охтирка - 9, Охтирський район - 6, Тростянець - 1, Білопілля - 1, Кролевець - 2).

На превеликий жаль, одна людина померла від коронавірусної інфекції в місті Суми.

Таким чином, станом на сьогодні, 7 серпня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 639 випадків захворювань на коронавірус.

Відзначимо, що від Covid-19 в Сумській області одужав 391 хворийф, з них 10 - за минулу добу: м. Суми - 3, Охтирка - 3, С-Будський район - 4.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 211 випадків захворювання, у Сумському районі – 34, м. Охтирка – 59, Охтирський район – 9, м. Конотоп – 32, Конотопський район – 30, м. Кролевець – 34, Кролевецький район – 9, м. Шостка – 22, м. Тростянець – 34, Тростянецький район – 4, Роменський район – 9, Недригайлів – 21, Недригайлівський район – 14, м. Ромни – 27, Глухівський район – 6, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринський район – 1, м. Лебедин – 2, м. Білопілля – 5, Білопільський район – 19, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 2, Краснопільський р-н – 6, Велика Писарівка – 2, С-Будський р-н – 20, С. Буда – 1.

Станом на сьогодні, 7 серпня 2020 року, у закладах охорони здоров’я області нараховується 375 ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, з них зайняті хворими 74, що складає 19,7 відсотка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.