Жінка померла від COVID-19…

У Сумах померла хвора на коронавірус 80-річна сумчанка…

За інформацією відділу охорони здоров’я, на ранній стадії захворювання жінка відмовлялася від госпіталізації. Із погіршенням стану її шпиталізували, та підключили до апарату ШВЛ.

Хвора мала кілька супутніх захворювань у важкій формі. Вона з сімейного вогнища захворювання.

Попередня причина смерті – двобічна пневмонія, спричинена коронавірусною інфекцією.

Міський голова Сум Олександр Лисенко висловловив співчуття рідним померлої…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid-19 підтвердили у 24 осіб (м. Суми - 16, Сумський районн - 6, м. Ромни - 1, Краснопільський район - 1).

Отже, станом на сьогодні, 6 серпня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 594 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

Зауважимо, від Covid-19 в області одужала 381 хворий, з них – 4 за минулу добу (м. Суми - 1, Ромни - 1, Роменський район - 1, Охтирка - 1).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.