6 чи 3 випадки захворювань на коронавірус уже виявлено на Недригайлівщині за два останні дні?

На сторінці «Газета «Голос Посулля» в Фейсбуці з’явилася інформація вчора, 24 липня 2020 року, такого змісту:

«Сьогодні в нашому районі підтверджено лабораторно 3 випадки захворювання на коронавірус. Два – Тимченки, один – Саєво (Козельненський старостат Вільшанської ОТГ). Цю інформацію щойно підтвердили в Сумському лабораторному центрі. Одна людина з них знаходиться на кисневому концентраторі в інфекційному відділенні Роменської ЦРЛ».

А сьогодні, 25 липня 2020 року, дві години тому розмішена нове повідомлення:

«Уже говорять про шість випадків коронавірусу в Тимченках-Саєвому. Це спалах на всю область».

До слова, дещо раніше на Недригайлівщині також було зафіксовано захворбвання на коронавірусну інфекцію...

Зауважимо, що за даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid-19 підтвердили у 14 жителів Сумщини.

Таким чином, в Суиській облвсті станом на сьогодны, 25 липня 2020 року, зафіксовано 411 випадків захворювань на коронавірус.

Відзначимо, що від Covid-19 в області одужало 329 хворих, з них 2 – за минулу добу (м. Ромни – 1, Роменський район – 1).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.