На Сумщині ще в одному районі зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid-19 підтвердили у 10 осіб (м. Білопілля - 1, Білопільський район - 1, м. Кролевець - 1, м. Ромни - 1, Роменський район - 1, С-Будський район - 1, м. Охтирка - 1, м. Конотоп – 3).

У Середино-Будському районі зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус…

Таким чином, станом на сьогодні, 23 липня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 393 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

Зауважимо, що від Covid-19 в Сумській області одужало 324 хворих, з них 2 - за минулу добу: м. Шостка -1, м. Білопілля – 1.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 119 випадків захворювання, у Сумському районі – 21, м. Охтирка – 30, м. Конотоп – 23, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 27, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 17, м. Тростянець – 33, Тростянецький район – 4, Роменський район – 5, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 23, Глухівський район – 5, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 2, м. Лебедин –1, м. Білопілля – 4, Білопільський район – 15, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Краснопільський р-н –1, Велика Писарівка – 2, С-Будський р-н – 1 (перший випадок).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.