На Сумщині ще одна смерть від коронавірусу…

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, на Сумщині за попередню добу коронавірус підтверджено в 12 жителів…

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 12 осіб (м. Суми – 9, м. Охтирка – 2, м. Глухів – 1).

Таким чином, станом на сьогодні, 22 липня 2020 року, в області зафіксовано 383 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

У Шостці 21 липня 2020 року померла жінка похилого віку, у якої був підтверджений COVID-19. Про це розповів заступник директора обласного лабораторного центру Михайло Мацюк.

«Спочатку інфікувався її син, який приїхав з Росії на початку місяця. Він живе окремо й не сказав, що контактував з матір’ю», – зауважив він.

За його словами, діагноз жінці був поставлений занадто пізно, передало «Суспільне».

«Далі – властивості організму», – сказав Михайло Мацюк.

До речі, це вже сьома смерть від коронавірусу на Сумщині.

Від Covid-19 в Сумській області одужало 322 хворих.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 119 випадків захворювання, у Сумському районі – 21, м. Охтирка – 29, м. Конотоп – 20, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 26, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 17, м. Тростянець – 33, Тростянецький район – 4, Роменський район – 4, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 22, Глухівський район – 5, м. Глухів – 12, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 2, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 3, Білопільський район – 14, м. Путивль – 2, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1, Краснопільський р–н – 1, Велика Писарівка – 2.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.