На Сумщині від коронавірусу одужало 307 хворих

На Сумщині станом на сьогодні, 18 липня 2020 року, зафіксовано 355 випадків захворювань на коронавірус...

За даними Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за попередню добу Covid-19 підтвердили у 3 осіб: м. Суми - 2, м. Шостка - 1.

Відзначимо, що від Covid-19 в Сумській області одужало 307 хворих, з них 1 - за минулу добу (м. Суми).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 105 випадків захворювання, у Сумському районі - 20, м. Охтирка - 27, м. Конотоп - 19, Конотопський район - 26, м. Кролевець - 26, Кролевецький район - 8, м. Шостка - 16, м. Тростянець - 33, Тростянецький район - 4, Роменський район - 4, Недригайлівський район - 1, м. Ромни - 15, Глухівський район - 5, м. Глухів - 11, Буринь - 2, Буринський район - 1, Охтирський район - 2, м. Лебедин - 1, м. Білопілля - 3, Білопільський район - 14, м. Путивль - 2, Путивльський район - 7, Краснопілля - 1, Велика Писарівка - 2.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.