На коронавірус захворів ректор Сумського університету

Як повідомляє пресцентр СумДУ, на сьогодні, 25 червня 2020 року, є лабораторно підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19 у ректора СумДУ Анатолія Васильєва.

Нині він перебуває на самоізоляції в домашніх умовах, самопочуття є задовільним, хвороба протікає без характерних у таких випадках симптомів.

Уже визначено коло контактних осіб, які після консультацій із сімейними лікарями відправлені на самоізоляцію.

Через коронавірус у СумДУ наразі проводять дезінфекційні заходи.

До слова, міський голова Сум Олександр Лисенко – серед контактних осіб захворілого на COVID-19 ректора СумДУ Анатолія Васильєва.

За день до підтвердження діагнозу захворілий на коронавірусну інфекцію ректор вишу був присутній на засіданні колегії у міській раді.

Під загрозою зараження тепер опинився і міський голова Сум, який від завтра йде на самоізоляцію, а також численний апарат працівників мерії, передає АзимутСум.

Для недопущення розповсюдження COVID-19 сесія обласної ради проходитиме у обмеженому режимі.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 23 червня 2020 року на Сумщині 272 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

До речі, за минулу добу на Сумщині Covid-19 підтвердили у 5 осіб (м. Суми – 1, м. Тростянець – 1, м. Охтирка – 1, м. Конотоп – 1, Роменський район – 1).

Таким чином, станом на сьогодні, 25 червня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 277 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

А від Covid-19 в Сумській області одужало 195 осіб, з них 9 - за минулу добу (м. Суми – 4, Буринь – 1, Тростянець – 1, Глухів – 1, Білопілля –1, Путивльський район – 1).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 73 випадки захворювання, у Сумському районі – 16, м. Охтирка – 21, м. Конотоп – 16, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 25, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 15, м. Тростянець – 21, Тростянецький район – 3, Роменський район – 3, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 9, Глухівський район – 3, м. Глухів – 9, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, м. Білопілля – 2, Білопільський район – 13, Путивльський район – 7, Краснопілля – 1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.