На Сумщині станом на 12 червня 2020 року зафіксовано 204 випадки захворювань на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 11 червня 2020 року, в Сумській області було зафіксовано 203 випадки захврювання на коронавірусну інфекцію.

Інформаційна довідка Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України щодо COVID-19 станом на 10 годину сьогодні, 12 червня 2020 року:

Зареєстровано нових підтверджених випадків – 1.

Всього в Сумській області зареєстровано підтверджених випадків – 204.

Одужало – 161.

Померло – 5.

За добу надійшло повідомлень про підозру на COVID-19 – 21.

Всього з початку року зареєстровано підозр – 985.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.