З яких міст та районів Сумщини нині лікуються хворі на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на сьогодні, 11 червня 2020 року, в Сумській області було зафіксовано 203 випадки захврювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 5 хворих: з м. Суми – 3 та м. Тростянець - 2.

Заважимо, що від Covid-19 в Сумській області одужало 159 хворих, з них 1 - за минулу добу з Охтирського району.

Відзначимо, що за інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, нині продовжують хворіти 39 людей з коронавірусом у таких населених пунктах:

місто Суми - 12 хворих, Ромни − 1, Глухівський район − 1, місто Глухів − 1, Лебедин – 1, Білопільський район – 13, Тростянецький район - 1, місто Тростянець – 7, Буринський район – 1, місто Буринь – 1 хвора людина

До слова, сьогодні на ранок, 11 червня 2020 року, в Україні зафіксовано 29070 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

За останню добу наявність коронавірусу підтвердили у 689 людей.

За добу померли 21 людина, 372 хворих одужали…

На світлині: місто Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.