Ще в одному районі Сумщини зафіксовано новий випадок захворювання на коронавірус

Сьогодні, 21 травня 2020 року, у місті Лебедин зафіксовано перший офіційно підтверджений випадок захворювання на COVID-19.

Хворобу виявили у матері жінки, котра нещодавно повернулася з Москви.

Тест доньки показав негативний результат, повідомили в Сумському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

В обох протестованих констатують погіршення самопочуття та підвищення температури тіла до 38°, стан інших членів родини наразі є задовільним, необхідні тести їм буде зроблено завтра.

Сімейний лікар родини повідомляє про те, що жінка-потенційний носій переконує: після повернення з Росії вся сім’я та мешканці будинку відбули обов’язкову самоізоляцію, ні з ким не контактували, продукти та всі необхідні речі їм приносили рідні та залишали на вулиці.

Медики мобільної бригади ШМД Лебединської ЦРЛ продовжують проводити тестування методом ПРЛ жителів міста та району...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.