На Сумщині станом на 18 травня 2020 року зафіксовано 163 випадки захворювання на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 17 травня 2020 року на Сумщині було 162 захворювання на коронавірус.

До слова, за минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи з Охтирського району.

Таким чином, на сьогодні, 18 травня 2020 року, на Сумщині зафіксовано 163 випадки захворювання на коронавірус

Зауважимо, що від Covid-19 на Сумщині уже одужало 89 хворих.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 42 випадки захворювання, у Сумському районі – 11, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 23, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 14, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1, Недригайлівський район – 1, м. Білопілля – 1, м. Ромни – 7, Глухівський район – 2, м. Глухів – 5, м. Буринь – 1, Охтирський район –1.

Відзначимо, що Станом на сьогодні, 18 травня 2020 року, у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, які визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 19, що складає 5,1 відсотка від загальної кількості ліжко-місць…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.