На Сумщині станом на 17 травня 2020 року зафіксовано 162 випадки захворювання на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 16 травня 2020 року на Сумщині 161 захворювання на коронавірус.

За минулу добу коронавірусну інфекцію підтвердили в 1 особи з міста Суми.

Зауважимо, що наразі від Covid-19 на Сумщині одужало 89 хворих.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 42 випадки захворювання, у Сумському районі − 11, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 14, Конотопський район − 26, м. Кролевець − 23, Кролевецький район − 8, м. Шостка − 14, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1, м. Ромни − 7, Глухівський район − 2, м. Глухів − 5, м. Буринь − 1.

Станом на сьогодні, 17 травня 2020 року, у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, які визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 18, що складає 4,8 відсотка від загальної кількості ліжко-місць.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.