На Сумщині за останню добу не виявлено нових фактів захворювань на коронавірус

На сьогодні, 11 травня 2020 року, на Сумщині є 154 випадки захворювання на COVID-19.

Такі ж дані були й станом на 10 травня 2020 року.

Про це інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповідав у розділі МЕДИЦИНА.

Зауважимо, що від Covid-19 на Сумщині одужали 74 особи.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 36 випадків захворювання, у Сумському районі − 10, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 14, Конотопський район − 26, м. Кролевець − 23, Кролевецький район − 8, м. Шостка − 14, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1, м. Ромни − 6, Глухівський район − 2, м. Глухів - 5, м. Буринь − 1.

Станом на 11 травня 2020 року у закладах охорони здоров’я області з 375 ліжок, які визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, зайняті – 20, що складає 5,3 відсотка від загальної кількості ліжко-місць.

До слова, в Україні за минулу добу, зафіксовано 416 випадків коронавірусу, всього з початку епідемії – 15648.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.