На Сумщині ще в одному районі зафіксовано коронавірус…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 7 травня 2020 року на Сумщині є 147 хворих на коронавірус.

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 5 осіб (м. Суми − 2, м. Ромни − 2, м. Буринь − 1 перша хвора).

Таким чином, станом на сьогодні, 9 травня 2020 року, в області є 152 хворих на коронавірус.

Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 72 особи, з них 6 зафіксовано за минулу добу (м. Ромни − 2, м. Кролевець − 3, Кролевецький район − 1).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 36 випадків захворювання, у Сумському районі − 10, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 14, Конотопський район − 26, м. Кролевець − 23, Кролевецький район − 8, м. Шостка − 12, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1, м. Ромни − 6, Глухівський район − 2, м. Глухів − 5, м. Буринь − 1.

На світлині: місто Буринь 9 травня 2020 року, в якому зафіксовано новий перший випадок захворювання на коронавірус.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.