Ще в одному районі Сумщини зафіксовано коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 02 травня 2020 року в Сумській області було зафіксована 105 захворювань на коронавірус.

За останню добу коронавірусну інфекцію підтверджено у 5 осіб (м. Суми − 1, Сумський район − 1, м. Шостка − 3).

У Сумському районі інфекцію зафіксовано вперше.

Таким чином, станом на сьогодні, 03 травня 2020 року, в області нараховується 110 хворих на коронавірус.

Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 62 людин, а померло 4 хворих.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 13 випадків захворювання, у Сумському районі − 1, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 14, Конотопський район − 26, м. Кролевець − 21, Кролевецький район − 8, м. Шостка − 11, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1, м. Ромни − 4, Глухівський район − 2, м. Глухів − 1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.