На Сумщині є 103 випадки захворювань на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомяв, що станом на 30 квітня 2020 року в Сумській області на коронавірус захоріли 102 людини.

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи (м. Суми).

Отже, станом на перший день травня на Сумщині офіційно зареєстровано 103 хворих на коронавірус.

Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 62 людини, з них 5 − за минулу добу (м. Суми − 1, м. Кролевець − 2, Кролевецький район − 1, м. Конотоп − 1).

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 11 випадків захворювання, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 14, Конотопський район − 26, м. Кролевець − 21, Кролевецький район − 8, м. Шостка − 8, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1, м. Ромни − 4, Глухівський район − 2.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.