Для медицини Бурині придбано два спецавтомобілі

Спільними зусиллями міської ради, комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради для первинної ланки медицини громади придбано два автомобілі медичної допомоги «Renault Duster».

Такий важливий для обслуговування населення транспорт придбано відповідно до державної програми підтримки сільської медицини за кошти державної субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду, повідомив офіційний сайт Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.