На Сумщині на коронавірус захворіли уже 94 жителів, одужали вже 47 хворих

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА, станом на 24 квітня 2020 року на коронавірус захворіли 90 осіб…

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили ще у 4 осіб: м. Ромни - 3 випадки, м. Кролевець – 1.

Таким чином, на сьогодні, 2 квітня 2020 року, цю хворобу зафіксовано в 94 жителів області. Наразі від Covid-19 на Сумщині одужали 47 людей, з них 13 − за минулу добу (м. Кролевець − 1, м. Шостка − 2, м. Охтирка − 1, м. Конотоп − 3, Конотопський район − 4, м. Суми − 1, Роменський район − 1).

Зауважимо, що від інфекційної хвороби померли 4 хворих.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у м. Суми − 9 випадків захворювання, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 11, Конотопський район − 26, м. Кролевець − 21, Кролевецький район − 7, м. Шостка − 7, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля − 1, м. Ромни − 4.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.