До Білопілля з Москви коронавірус привезла жінка…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що в Сумській області станом на сьогодні, 19 квітня 2020 року, було зафіксовано 83 хворих на коронавірус…

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи − новий випадок захворювання в м. Білопілля.

За інформацією Юрія Зарка, міського голови Білопілля, яку він подав на своїй сторінці в Фейсбуці, хвора жінка до міста приїхала з Моски: «За останню добу в Сумській області підтверджено всього 1 новий випадок захворювання. Але, на жаль, цей випадок у Білопіллі. Жінка приїхала з Москви. Було зроблено 2 аналізи, з яких один негативний і один позитивний. На даний час вона почувається добре. Живе одна і контактів з оточуючими (з її слів) не мала! Зараз перебуває на повній самоізоляції під контролем медиків та поліції. Тому не панікуємо, але будьмо максимально обережними ! Бережіть себе! і своїх близьких!»

Зауважимо, що загальна кількість осіб, які одужали від Covid-19 на Сумщині, складає 10 осіб.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у м. Суми − 8 випадків захворювання, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 9, Конотопський район − 25, м. Кролевець − 19, Кролевецький район − 6, м. Шостка − 7, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1, м. Білопілля −1.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.