На Сумщині на коронавірус захворіли 82 людей, одужали 10 хворих, 4 – померли…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що в Сумській області станом на 17 квітня 2020 року було зафіксовано 81 хворого на коронавірус…

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 1 особи з міста Кролевець.

Одужали за добу 4 особи: м. Суми − 2, Тростянецький район − 2.

Наразі загальна кількість осіб, які одужали від Covid-19 на Сумщині − 10 осіб.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, у м. Суми − 8 випадків захворювання, м. Охтирка − 4, м. Конотоп − 9, Конотопський район − 25, м. Кролевець − 19, Кролевецький район − 6, м. Шостка − 7, Тростянецький район − 2, Роменський район − 1, Недригайлівський район − 1.

Роман Грищенко, голова Сумської обласної державної адміністрації, закликав жителів Сумщини дотримуватися карантинних заходів та залишатися вдома у святкові дні

«Кожен із нас розуміє, що цьогоріч доведеться змінювати традиції. Якщо ж люди підуть на Великдень до церкви, це зведе нанівець усі досягнення карантину. Обмежувальні заходи – це вимушений крок, але саме вони можуть зберегти здоров’я та навіть життя. Я прошу всіх не випробовувати свою долю, тим паче, що створено всі безпечні умови для святкування Воскресіння Хрестового», – йдеться у його зверненні.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.