Четверта смерть від коронавірусу на Сумщині

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що на ранок сьогодні, 12 квітня 2020 року, в Сумській області офіційно лабораторно підтверджено 73 хворих на коронавірус.

Також повідомляв, що помер від хвороби вже третій пацієнт – чоловік з Кролевеччини.

І ось нова сумна новина.

Як повідомив у відеозверненні міський голова Кролевця Олександр Бобровицький, лабораторно підтверджено смерть 86-річної жительки Кролевця від COVID-19.

Отже, це вже четверта смерть від коронавірусу на Сумщині…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.