Нова смерть від коронавірусу на Сумщині

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА на сьогодні, 12 квітня 2020 року, в Сумській області уже є 73 хворих на коронавірус.

За останню добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 4 осіб, з них у однієї особи діагноз встановлений посмертно.

Усі ці випадки зафіксовані у Кролевецькому районі

Житель села Морозівка помер дома, за деякою інформацією, за медичною допомогою він не звертався.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми - 7 випадків захворювання, м. Охтирка - 4, м. Конотоп - 7, Конотопський район - 24, Кролевецький район - 22, м. Шостка - 7, Тростянецький район - 2 випадки. Кількість осіб, які одужали, - 2 (м. Суми).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.