На Сумщині вже є 73 хворих на коронавірус…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що станом на 11 квітня 2020 року в Сумській області було зафіксовано 69 випадків захворювань на коронавірус.

Сьогодні, 12 квітня 2020 року, таких хворих уже є 73 особи.

Дві людини вилікувалися від коронавірусу...

До слова, як повідомляє МОЗ в Україні зафіксовано 2777 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

За даними ЦГЗ, станом на 9 годину сьогодні, 12 квітня 2020 року, в країні 2777 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 83 летальні, 89 пацієнтів одужали.

За останню добу зафіксовано 266 нових випадків…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.