На Сумщині уже є 69 хворих на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що на 10 квітня 2020 року в Сумській області було офіційно зареєстровані 63 вмпадки захворювань на коронавірус.

Станом на сьогодні, 11 квітня 2020 року, на Сумщині уже є 69 офіційно підтверджених випадків захворювання на Covid-19.

За останню добу діагноз підтвердили у 6 осіб: м. Суми – 1 випадок, м. Конотоп – 1, м. Шостка - 1, Кролевецький район – 3 випадки.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 7 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, Конотоп – 7, Конотопський район – 24, Кролевецький район – 18, Тростянецький район – 2, м. Шостка – 7 випадків.

МОЗ повідомило, що в Україні зафіксовано 2511 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

За даними ЦГЗ, станом на 9 годину сьогодні, 11 квітня 2020 року, в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Кількість тих, хто одужав (79 пацієнтів) перевищила кількість летальних випадків (73 пацієнти).

За останню добу було зафіксовано 308 нових випадків хвороби...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.