На Сумщині 4 медичні працівники захворіли на коронавірус

Про це сьогодні, 10 квітня 2020 року, під час брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації повідомив в.о. директора умського обласного лабораторного центру Володимир Збаражський.

У цих медиків підтверджено SARS CoV-2.

За словами Володимира Збаражського, захворювання на COVID-19 виявили у медпрацівників Шостки, села Козацьке, що в Конотопському районі та Сумах.

У місті Суми лікарка є праціницею приватного медичного закладу.

Вона перебуває на самоізоляції, лікується вдома, з хворими не контактує.

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі МЕДИЦИНА на сьогодні, 10 квітня 2020 року, в Сумській області уже є 63 хворих на коронавірус.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.