Сумщина уже має 63 хворих на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі МЕДИЦИНА розповідав, що станом на 9 квітня 2020 року в Сумській області було 56 хворих на коронавірус…

Станом на сьогодні, 10 квітня 2020 року, на Сумщині уже є 63 офіційно підтверджених випадки захворювання на Covid-19.

За останню добу діагноз підтвердили у 7 осіб: м. Суми – 2 випадки, м. Конотоп – 3, Кролевецький район – 2 випадки.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 6 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, Конотоп – 6, Конотопський район – 24, Кролевецький район – 15, Тростянецький район – 2, м. Шостка – 6 випадків.

За даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, станом на 9 годину 10 квітня у Сумській області зафіксовано 63 випадки COVID-19 (+7 за добу).

Усього по Україні зафіксовано 2203 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 69 летальних, 61 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 311 нових випадків.

Унаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 69 людей, з них 29 чоловіків та 40 жінок.

80 відсотків померлих мали тяжкі серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, захворювання нирок та легень. Деякі мали поєднані захворювання.

Загалом по Україні 61 людина вже одужала, а повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.