На Сумщині хворих на коронавірус протягом останньої доби не додалося…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що станом на 08 квітня 2020 року на Сумщині є 56 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію…

На сьогодні, 9 квітня 2020 року, на щастя, цей показник не змінився.

До слова, МОЗ повідомляє, що в Україні зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

За даними ЦГЗ, станом на 9 годину сьогодні, 9 квітня 2020 року, в Україні 1892 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 57 – летальних, 45 пацієнтів одужало.

За добу було зафіксовано 224 нові випадки.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 9 квітня 2020 року до Центру надійшло 696 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 7901 повідомлення про підозру на COVID-19.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.