На Сумщині уже є 56 хворих на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА повідомляв, що станом на 07 квітня 2020 року на Сумщині було зареєстровано 51 випадок захворювання на коронавірус.

На сьогодні, 08 квітня 2020 року, уже є 56 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

За останню добу діагноз підтвердили у 5 осіб: 1 – в м. Суми, 2 – м. Шостка, 1 Конотоп, 1 – Конотопський район.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 4 випадки захворювання, м. Охтирка – 4, Конотоп – 3, Конотопський район – 24, Кролевецький район – 13, Тростянецький район – 2, м. Шостка – 6 випадків.

Під час брифінгу в Сумській обласній державній адміністрації в.о. директора центру Володимир Збаражський повідомив, що пацієнтку, яка перша на Сумщині вилікувалася від коронавірусної інфекції, вчора вже виписали з обласної інфекційної лікарні.

Наразі вона перебуває вдома...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.