На Сумщині вже є 49 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірус

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі МЕДИЦИНА розповідав, що станом на 4 квітня 2020 року в Сумській області було 37 хворих на коронавірус…

На сьогодні, 5 квітня 2020 року, на Сумщині уже є 49 офіційно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

До слова, протягом останньої доби COVID-19 підтвердили у 12 осіб: у Конотопському районі – 7 осіб, Кролевецькому – 1, м. Кролевець – 4.

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 3 випадки захворювання, м. Охтирка – 4, с. Козацьке Конотопського району – 17, с. Попівка Конотопського району – 1, с. Духанівка Конотопського району – 4, м. Конотоп – 1, c. Грузьке Кролевецького району – 4, м. Кролевець – 9, с. Вишневе Тростянецького району – 2, м. Шостка – 4 випадки.

У 39 випадках ймовірним місцем зараження жителів Сумщини COVID-19 стало місце проживання, 9 осіб інфікувалися за кордоном або в аеропорті.

Серед хворих є люди усіх вікових категорій, але найбільше – віком від 51 до 60 років (15 хворих), четверо дітей до 10 років, п’ять осіб – молодь від 11 до 20 років, ще п’ять – від 21 до 30 років.

Хворих, яким понад 60 років, є 8 осіб.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.